Uluslararası Çiçekçilik

Uluslararası Çiçekçilik

Uluslararası Çiçekçilik

www.siverekcicekci.com sizlere Internet üzerinden güvenli ve rahat bir alışveriş ortamı sağlamak için kurulmuştur. Sipariş verdiğiniz çiçeklerin dağıtımı üye çiçekçilerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Ayrıca, siparişlerinizi INTERFLORA üyesi çiçekçiler aracılığı ile de yapabilirsiniz.

01 - Şehir İçi Çiçek Teslimatı : Bulunduğunuz ilde herhangi bir adrese çiçek teslimatı.

02 - Şehirlerarası Çiçek Teslimatı : Türkiye sınırları içinde herhangi bir adrese çiçek teslimatı.

03 - Uluslararası Çiçek Teslimatı : Dünyanın herhangi bir ülkesindeki adrese ve dünyanın herhangi bir ülkesinden Türkiyeye çiçek teslimatı.

04 - Ürün Garantisi : Müşteri memnuniyeti, çiçekçilerimizin en önem verdiği unsurdur. Tüm siparişleriniz, en kaliteli malzeme ve en taze çiçeklerin kullanılacağı garantisi ile profesyonel çiçekçiler tarafından hazırlanır. Çiçeklerin teslimatı da üye çiçekçilerimiz tarafından gerçekleştirilir.

Kullanıcılardan derlenen tüm hassas ve kişisel bilgiler, en yüksek elektronik ve fiziksel güvenlik standartlarında saklanmakta, ancak zorunlu durumlarda ve kullanıcı onayı altında ulaşılabilecek bir sistemle kullanılmaktadır. Kişisel bilgileriniz hiçbir şekil de 3. şahıslara verilmez 

Açıklamalar:

Siparişiniz ve Internet Sitemizle ilgili soru, görüş ve öneriler inizi mesai saatleri içerisinde Telefon Destek Hattı aracılığıyla da bize iletebilirsiniz.

E-posta:
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Telefon:
0414 552 76 19

© 2024 Burcu Çiçekçilik. Tüm hakları saklıdır. Web sitemizden izinsiz içerik kopyalanamaz. Web Tasarım">Koray ÇOKOL
WhatsApp Telefon Hattımız