Sevgililer Günü Çiçeği

Sevgililer Günü Çiçeği

Sevgililer gününün genelde sembol çiçeği güldür ve mümkün olduğu kadar kırmızı gül sevgililer gününün adetidir. Sevgililer gününde çiçek çeşitleri oldukça boldur. Burcu Çiçekçilik olarak sevgililer günü çiçek siparişlerinin hazırlığı ocak ayından başlayıp şubat ayının ikinci haftasına kadar devam eder. Şubat ayının ikinci haftasında sevgililer günü için gönderilecek çiçek siparişlerinin alt yapısı bitmiş olur. 12 Şubat itibari ile sevgililer günü çiçek alımı ve temizliği bakımı bitirilip çiçek arajmanları ve çiçek siparişleri hazırlanmaya başlar. Sevgililer günü çiçek siparişleri yoğunluğu nedeniyle sevgililer günü haftasında ek arabalar kiralayarak Siverek'i bölgelere bölüp dağıtım işlemini çok kollu yaparız.

Sevgililer günü siparişlerinde çiçek dağıtımı sipariş alım sırasına ve bölgelere göre dağıtılır ve sevgililer günü çiçek siparişleri sabah saat 08,00 itibarıyla dağıtılmaya başlar.

Sevgililer günü çiçek siparişlerinizi son güne bırakmadan vermelisiniz. Sevgililer günü siparişini son güne bırakmanız halinde çiçek siparişinin yoğun olmasından kaynaklanan sebeple en son hazırlanacağı gibi dağıtılan çiçek siparişlerinin en sonuna kalacağından belki aynı günün gece yarısı teslim olacağı gibi ertesi güne bile sarkabilecektir. Çiçek siparişleri normal günlerin en az 10 katına çıkacağından, muhtemelen her sevgililer günü olduğu gibi Burcu Çiçekçilik'in tüm telefonları kilitlenecektir. Bu nedenle sizlere telefondan yanıt veremeyeceğimiz için geç gelen siparişleriniz konusunda ister istemez kaygılanacaksınız. Ayrıca Sevgililer günü çiçek hazırlama ve dağıtım sırasında bir çok sevgililer gününde şahit olduğumuz bir olay gelenek haline geldiği için bilmenizde fayda olduğu kanaatindeyiz, 100 lerce siparişin olduğu sevgililer gününde sabah sabırsızlanan müşterilerimiz saat 07,00 dan itibaren siparişlerinin durumunu kendilerini tanıtmadan sormaya başlamakta; bu da siparişlerin ister istemez gecikmesine ve telefonların kilitlenmesine neden olmaktadır.

© 2024 Burcu Çiçekçilik. Tüm hakları saklıdır. Web sitemizden izinsiz içerik kopyalanamaz. Web Tasarım">Koray ÇOKOL
WhatsApp Telefon Hattımız