Karışık Buket

Karışık Buket

Çiçek yetiştirme ve bakımını yapmak, öncelikleri arasında evlerin yerleşimine göre ayarlanması gereken mekansal konumlar önemlidir.

Tabi burada hangi türdeki çiçekleri yetiştirme kararına göre belirlenir yetiştirmek ve bakımına özen gösterebilecek çiçekler seçilir.

Mekan ve bakımı yapılacak çiçeklerin temal unsurları ana başlıklar altında toplarsak ;

Çiçek Bakımı ve Işık ; bütün bitkilerin ve çiçeklerin büyümek ve sağlıklı gelişmeler göstermesi için ışığa ihtiyaçları vardır. Güneş ışığından yoksun bitkiler ve çiçekler yapraklarından besin yapamazlar.

Çiçek Bakımı ve Nem ; Çiçekler doğal olarak havası olan evlerde daha nemli olan yerlerde yaşarlar. Fazla nemli yerlerde yaşamaya alışık olan çiçeklere evde yetiştirme bakma olanağı yoktur.

Çiçek Bakımı ve Havalandırma ; Çiçeklerin yetişmesi ve sağlıklı gelişim göstermesi için temiz havaya gereksinimleri vardır.

Çiçek Bakımı ve Isı ; Evde yetiştirilen çiçekler genellikle insanların yaşadıkları sıcaklıkta yaşarlarlar.

Çiçek Bakımı ve Toprak ; Yetiştirdiğimiz çiçeklerin sağlıklı, güzel görüntü vermeleri iç en önemli faktör çiçekleri ektiğimiz topraklarıdır.

Çiçek Bakımı ve Saksı ve Kaplar : Toprağı ve suyu tutabilen herhangi bir kap saksı olarak kullanılılabilir.Çiçek malzemesi satan dükkanlarda muhtelif şekilde ve muhtelif malzemelerden oluşanları bulunabilir.

Ürün Arama

Whatsapp Sıpariş

Siparişinizi vermenin en hızlı yolu bizi arayarak ya da whatsapp üzerinden bizimle iletişim kurmaktır.

Tel: 0541 526 86 92

© 2022 Burcu Çiçekçilik. Tüm hakları saklıdır. Web sitemizden izinsiz içerik kopyalanamaz. Web Tasarım">Koray ÇOKOL
WhatsApp Telefon Hattımız